آیین تجلیل از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ ۱۴:۰۴ | تعداد بازدید: 201
 

آیین تجلیل از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی با حضور ریاست،معاونین ،مدیران شبکه های بهداشت و درمان زاوه ، مه ولات  و جمعی از کارمندان  دانشگاه در محل سالن همایش های ابن سینا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ، در این مراسم دکتر سعیدرضا قنبری زاده رئیس دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و تبریک روز کارمند بیان کرد :تمامی رشد و پیشرفتی که در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  بدست آمده حاصل تلاش و همدلی تک تک کارکنان و مدیران می باشد و شما عزیزان در سطح شهرستان و استان نمونه هستید.وی ادامه داد: در شرایط کنونی که دشمن تمامی  توان خود را در جهت ایجاد بحران بکار بسته است وظیفه ما این است که  با همبستگی و درایت همیشگی  بتوانیم در کنار مردم  از این  دوران  عبور نماییم.

گفتنی است غلامعباس نوری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از دیگر سخنرانان این مراسم عنوان داشت:روز کارمند، تقدیر از انسان های شایسته ای است ک با همت وتلاششان در مسیر گشایش گره های زندگی انسان ها و ایجاد آرامش جامعه قدم بر میدارندو مدیریت موفق بدون شک همراهی کارمندان مجموعه را می طلبد.

برقراری ارتباط کلامی ،مهارت کارگروهی،قدرت تجزیه وتحلیل وبررسی،افزایش انگیزه،توانایی مدیریت زمان،تمایل همیشگی  به یادگیری ،توانایی مدیریت و...از آیتم های یک کارمند نمونه است که معاون توسعه در سخنان خود به آن اشاره نمود.

اجرای موسیقی و نمایش طنز،تقدیر از کارمندان نمونه با اهداء لوح و هدایا از دیگر برنامه های این مراسم بوده است .